Objednejte si výrobu a design produktu na míru podle potřeb vaší firmy. Využíváme patentované nanotechnologie, které dodají oblečení zcela nový rozměr.

Výrobky LADA jsou antibakteriální, mají UV filtr a funkční termoregulační vlastnosti. Tyto vlastnosti jsou nevypratelné a spolu s nenáročnou údržbou vytváří ekologické a ekonomické řešení oblékání firem i koncových klientů. Český nanotechnologický patent. Nabízíme design, konstrukci a výrobu na míru. Vhodné pro výrobní celky, gastro, úřady, lázeňství, záchranné a policejní složky atd. Zastoupení v SRN. Našimi zákazníky jsou např. Škoda-auto a.s., Starbucks CZ, Národní technické muzeum Praha.

Díky nejmodernější nanotechnologii výroby materiálů, vyvinuté a vyráběné České republice nabízíme oděvy  a roušky s unikátními vlastnostmi. Oblečení je antibakteriální, má UV filtr, termoregulační vlastnosti, je nenáročné na údržbu, zdravotně nezávadné a má jednoduchý univerzální design. Veškeré vlastnosti i nanočástice jsou pevně integrovány do hmoty materiálu, jsou tedy stálé, nevypratelné a nemohou se uvolňovat do okolního prostředí ani těla. Oblečení odvádí pot, nezapáchá a velmi snadno se udržuje, není nutno žehlit ani vyvařovat. Díky všem těmto vlastnostem je vhodné pro celoroční nošení a široké použití. Nižší je i spotřeba energií, vody a pracích prostředků při údržbě. Spojením všech těchto vlastností nabízíme estetické, ekologické a zejména ekonomické řešení vašeho oblékání.