Pohodlí světově. Elegantní minimalismus a vzdušné střihy v pastelových odstínech.

JARO/LÉTO 2021

LADA NANO

Při hledání oděvů vyrobených na principu slow Fashion, ekologicky, udržitelně a ideálně v Česku, jsme se nedopátrali. Proto jsme v roce 2014 založili značku LADA, profesionální studio s výjimečným produktem, designem a know-how.

Vynikáme ve spojení nanotechnologií, oděvní výroby a designu. Naše výrobky se vyznačují minimalistickým designem, převratnými materiály a jejich udržitelností. Při jejich výrobě využíváme inovativní, patentovaný materiál, který je mimořádně funkční, disponuje UV filtrem, je antibakteriální a zdravotně nezávadný. Odsává pot a eliminuje zápachy, a prodlužuje tak dobu nošení, čímž zároveň výrazně redukuje potřebu praní. Tím snižuje spotřebu energií k jejich údržbě.

Z nanomateriálů zvládneme vytvořit kolekci pro mola módních přehlídek i Fashion butiků, stejně jako ušít stovky funkčních triček a padnoucích NANOroušek pro vaši firmu. Našim zákazníkům rádi plníme jejich přání a umíme tak navrhnout i vyrobit produkty dle jejich specifikace, a to včetně modifikace samotného materiálu.

Děkujeme, že nás nosíte! Sdílejte s námi i vašimi blízkými radost z dobře padnoucího, udržitelného modelu. Podělte se s námi o fotku ve vašem oblíbeném LADA outfitu a označte nás na Instagramu jako @ladavyvialova nebo pomocí hashtagu #ladavyvialova.