2014 založila značku nezávislá designérka Lada Vyvialová Tomečková. Její minimalistická střihová konstrukce dává vyniknout mimořádným materiálům. Modely navrhuje s ohledem na ženy ve všech jejich životních fázích.
Navrhuje oděvy, klobouky, obuv i koženou galanterii. Přednáší na témata spojená s módou, udržitelným rozvojem, bondingem a neverbální komunikací.

Vyučovala oděvní design, kresbu, malbu a figurální kresbu na výtvarných školách, pracovala jako kreativní ředitel pro firmy Odex, Evate, Tonak a Amoené. Navrhuje i pro jiné značky a konfekční výrobce, spolupracuje na výtvarných, vzdělávacích a sociálních projektech ( Otavan Třeboň, Novesta Partizánske, Czech Fashion Council, Česká Televize, Wo-Man Publisher, Celé Česko čte dětem, Love Yourself, Umění lidem).

Je zakladatelkou lokálního konceptu Femoirée, autorka projektu Bondtriko na podporu bondingu v ČR. Účastnila se desítek výstav a módních přehlídek v ČR i zahraničí (Premium Berlin, Warszawa Fashion Week, Prague Fashion Week, Blickfang Zurich, Blickfang Vien, Blickfang SRN, SNG Bratislava, Prague Design week…)

Vzdělání:

-VŠVU/AFAD, Bratislava, Slovensko
-Nottingham Trent University, Velká Británie
-SPŠT/ SŠUP, Brno

00420 777 065 152
mail@ladavyvialova.cz

Ocenění:

KOLABO, Bratislava, 2018
Grand Prix čestné uznání za Bondtriko PESNanoAg 2016
Patrizia Gucci Selection 2016 WFW, Warszava
Gentlemans Essentials by MINI 2015, Stuttgart
Výtvarník sezóny
Cena redakce časopisu Elle
Fashion Point